Cały mecz Ekipa 76 vs FC Ulani!!!

Dwie całkowicie różne ekipy, młoda krew, szybkie tempo, polot, fantazja, to tylko kilka słów, którymi można określić grę Ulanych. Ekipa to stare wygi, twarda gra, nieustępliwość i dużo fanu z gry!

Prezentujemy Wam mecz w którym starły się te dwa różne piłkarsko światy, co z tego wyszło zobaczcie sami!

O tym jak dobrze defensywnie gra Ekipa, świadczy to, że do 13 minuty, nie padła żadna bramka, a nawet właśnie w tej munucie Ekipa obrała prowadzenie, po szarży Krzysztofa Wąsowskiego. Bramka wyrównująca pada jednak bardzo szybko po głupim błędzie obrony Ekipy i bramce samobójczej. Kolejny gol pada w 19 minucie Konrad Biesiada przycisnął bramkarza Ekipy i druga dziwna bramka. Na 3 : 1 w 21 minucie podwyższa Łukasz Bogusz. Tak kończy się pierwsza połowa. Druga zaczyna się fatalnie dla Ekipy, strata w obronie i 26 minucie mamy już 4 : 1. Po bramce Tomasza Dąbrowskiego. Ekipa nie daje za wygraną  i walczy dalej 35 minuta i po bramce Sławomira Woźniaka mamy 4 : 2. Od tej chwili mecz nabrał tempa, Ulani grali ładnie jak zawsze, a na 5 : 2 ładnym uderzeniem podwyższył Daniel Świerzewski. W 43 minucie Krzysztof Wąsowski znów przywraca nadzieję Ekipie, jest 5 : 3. Szybka odpowiedź Ulanych i w 44 minucie Konrad Biesiada podwyższa na 6 : 3. 46 minuta znów Konrad Biesiada i mamy 7 : 3. 47 minuta i już 8 :3 dla Ulanych, tym razem Patryk Niemyjski! Błyskawicznie odpowiada Ekipa i Sławomir Woźniak, ustala wynik meczu na 8 : 4!