Mecz Ministranci vs LZS Sokół w całości!

Niedzielna tradycja, prezentujemy Wam kolejny cały mecz. Tym razem druzyn drugiej ligi, Ministranci mierzyli się z LZS Sokół. Zapraszamy do obejrzenia tego spotkania!

Ministranci to rewelacja rozgerywek, dopiero co weszli do rywalizacji, a już pokazują, że nie ma z nimi żartów. W każdym spotkaniu na 120% procent!!!

LZS Sokół po spadku z 1 ligi dalej się buduje, ale póki co to cień drużyny, która dwa lata temu wygrała rozgrywki 2 ligi.

Początek meczu był nerwowy po obu stronach, żadnej z ekip nie wychodziło to co zaplanowali na mecz. Do 12 minuty, nie padła żadna bramka. Wynik otworzyli ministranci po ładnej indywidualnej akcji i strzale Łukasza Świątka, który nie dał szans bramkarzowi rywali! Mimo starań obu stron, w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy więcej bramek.

W drugiej części spotkania mocny początek dla Ministrantów, po ładnej asyście na 2 : 0 podwyższa Marcin Szczepaniuk. Kolejna bramka pada w dość kuriozalny sposób po samobójczym trafieniu jednego z graczy Sokoła. Chłopaki jednak szybko się podnieśli i zdobywają bramkę na 3 : 1, a trafia Karol Wieczorek.

Ministraci wyraźnie podrażnieni chcieli szybko strzelić kolejną bramkę jednak to Sokół chwilę później w 33 minucie zdobywa kontaktowego gola, a konkretnie Karol Tkacz. Później Sokół próbował, robił wszystko by wyrównać, ale piłka nie chciała wpaść do bramki rywali. Na 5 minut przed końcem Ministranci podwyższają na 4 : 2, co podcięło skrzydła Sokołowi. Chwilę później rzut karny dla Ministrantów i pewny strzał Łukasz Świątka, co przesądziło o losach spotkania. Wynik meczu w 49 minucie ustala Maciej Grudziński!