TEAM Józefów vs To Tylko My cały mecz!!!

Nie ma to jak usiąść w fotelu i obejrzeć meczycho 😉 zapraszamy na cały mecz drużyn z I ligi Topaz Mińskiej Ligi Mistrzów!

TEAM Józefów znacznie poniżej oczekiwań i możliwości w tym sezonie, natomiast To Tylko My jak co roku walczą o najwyższe cele!!!

Początek meczu spokojny bez szaleńczego tempa, ekipy badały swoje możliwości i szukały luki w szeregach przeciwnika, wynik w 8 minucie otwarty przez TTM!!! W 9 minucie mamy już 2 : 0 po fatalnym wybiciu bramkarza z Józefowa…

Po dwóch mocnych ciosach Team Józefów trochę oszołomiony jednak zebrali się w sobie grali lepiej w obronie i nawet stwarzali zagrożenie pod bramką rywali. TTM jakby trochę odpuściło, do przerwy nie padło więcej bramek.

Druga połowa to znów dużo walki w środku pola, dopiero w 38 minucie TTM, a konkretnie Dariusz Pszonka podwyższa wynik na 3 :0!!!

TTM robiło swoje grali szybko, składnie i co chwila nękali obronę przeciwnika. Team Józefów próbował jednak niewiele tego dnia dało radę zrobić w ofensywie.

W 46 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Andrzej Woźniak i mamy 4 :0, wiadomo było, że jest po meczu. Team Józefów walczył jednak do końca chociaż o trafienie. Pięknym strzałem popisał się Sebastian Dróżdż, ale jeszcze lepiej interweniował bramkarz TTM.

Nie mógł trafić Team, to trafiło TTM..tyle że do własnej bramki.

Ostatecznie 4 : 1 dla TTM!