Cały mecz 4 kolejki FC Mrozy vs DTZ!

DTZ to drużyna grająca od początku w MLM, średnia wieku w tym sezonie nieznacznie spadła, ale to i tak jedna z najstarszych ekip jakie grają na ligowych boiskach naszej ligi. FC Mrozy dołączyły 3 sezony temu, w tym sezonie nie wiedzie się im najlepiej, ale wierzymy, że czas i zgranie sprawią, że będą walczyć z najlepszymi!

Pierwsza połowa meczu była niezwykle wyrównana, sporo walki w środku pola, ale też brak precyzji i wykończenia akcji, co sprawiło, że na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 0 : 0.

Po zmianie stron do ataku ruszył DTZ, w 29 minucie po składnej akcji bramkę zdobywa Paweł Bartnicki. 32 minuta szybka kontra DTZ i ponownie akcję wykańcza Paweł Bartnicki, mamy już 2 : 0. Kolejna bramka dla DTZ pada w 36 minucie. W 39 minucie ponownie DTZ i nominalnie grający na bramce Tomasz Kowalski! Ambicja jednak nie dała FC Mrozom poddać się bez walki jednak mimo licznych akcji tylko raz zdołali odpowiedzieć w 48 minucie meczu.