Mecz MK Gwiazdy – Dragon Nowe Osiny!!!

Mecz rozegrany w 4 kolejce, aura nie sprzyjała, a obie drużyny bardzo chciały wygrać! Na pierwszą bramkę musieliśmy sporo czekać, obie drużyny mało skutecznie, ale też dobrze w obronie. Wynik otworzył w 24 minucie Miłosz Górski. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać kilkadziesiąt sekund i mamy 1 : 1.

Po zmianie stron mocno ruszyli chłopaki z MK Gwiazdy i już w pierwszej akcji strzelili na 2 : 1, znów Grzegorz Tomczak. 27 minuta i już mamy 3 : 1, nie kto inny jak Grzegorz Tomczak! Dragon nie dawał za wygraną i chwilę później po stałym fragmencie trafia Arkadiusz Wiśniewski.

30 minuta Grzegorz Tomczak i mamy 4 : 2, mija kilka sekund i po błędzie obrony dragona mamy już 5 : 2 – Eryk Wójcik! Na kolejną bramkę czekaliśmy do 37 minuty, znów MK Gwiazdy i Grzegorz Tomczak! Za chwilę odpowiada jednak Dragon po strzale Dawida Kolińskiego i mamy 6 :3!

Następna akcja i błyskawiczna odpowiedź MK Gwiazd 7 : 3! W 40 minucie na 8 : 3 podwyższa Maciej Rogala!

Wydawało się, że jest już po meczu, jednak ambicji Dragonowi nie można odmówić. Walczyli do końca w 45 minucie strzelają na 8 : 4 – Ryszard Piwek. 48 minuta na 8 : 5 strzela Łukasz Matasek. 49 minuta Arkadiusz Wiśniewski i jest 8 : 6, Dragonowi nie udało się strzelić więcej bramek, ale walka była do końca!